Kontaktní formulář

Zavoláme vám zpět

Křestní jméno
Příjmení
Kontaktní telefon *
+420
Hledat
  Kontaktní e-mail *
  Zpráva *
  Ochrana osobních údajů *

  Souhlasím se zpracováním vyplněných osobních údajů pouze pro účely vyřízení dotazu a pouze po nezbytně nutnou dobu. Jedinným zpracovatelem je Virus Lab s.r.o., IČ: 094 29 212.

  • Experti
   na Antiviry
   pro firmy

  • ochrana
   na míru

  • Nezávisle
   na výrobci

  Dream team

  vize

  bezpečnější česko

  Chceme, aby se firmy a jejich zaměstnanci cítili bezpečně a mohli své firemní IT využívat naplno. Zabezpečeným firmám se daří lépe. 

  mise

  Narovnání
  trhu

  Bojujeme proti manipulativní marketingové komunikaci výrobců a nenabízíme produkty a služby podle marže ale skutečně podle potřeb klienta nezávisle na výrobci.

  hodnoty

  Důvěryhodné partnerství

  Všechny naše kroky a rozhodnutí se řídí jednoduchým pravidlem. Činíme jen taková  rozhodnutí, které upevní důvěru klienta v nás.

  0
  let zkušeností
  0
  obchodních jednání
  0
  řešení v nabídce
  0
  Nesplněných slibů
  Nezávislý expert

  Umíme to lépe než korporát

  Poradíme s výběrem antiviru přesně na míru vašim potřebám, s osobním přístupem a nezávisle na tom, co říkají výrobci.

  S více než 10 lety zkušeností v oblasti kybernetické bezpečnosti jsme se osamostatnili a založili skutečně nezávislou konzultační a obchodní společnost.

  0
  let zkušeností
  0
  obchodních jednání
  0
  řešení v nabídce
  0
  Nesplněných slibů
  Klíčový faktor

  Pečlivý výběr

  Při výběru optimálního řešení antivirové ochrany pečlivě a hlavně pravidelně sledujeme klíčové vlastnosti a chování produktu každého ověřeného výrobce. Často může být i méně známé řešení to nejlepší zrovna pro vás.

  Detekce
  Vždy rychlá a spolehlivá
  Výkon
  Co nejnižší zátěž systémů
  Správa
  Snadné nasazení a správa
  False positive
  Minimum chybných detekcí
  Stabilita
  Jen dlouhodobě spolehlivá řešení
  Podpora
  Ochotná a k zastižení
  Detekce
  Vždy rychlá a spolehlivá
  Výkon
  Co nejnižší zátěž systémů
  Správa
  Snadné nasazení a správa
  False positive
  Minimum chybných detekcí
  Stabilita
  Jen dlouhodobě spolehlivá řešení
  Podpora
  Ochotná a k zastižení
  Jediná správná volba

  Na antivirus 

  se musíte splehnout

  Dnes jsme doslova zaplaveni nespočtem počítačových virů a škodlivých kódů. Spolehlivý antivirový program dokáže firemní síť včas ochránit proti počítačovým virům, červům, trojským koním a ostatnímu malwaru. 

  Pracujete mimo kancelář?

  Komunikujte jedině 

  přes Zabezpečenou VPN 


  Virtuální soukromá síť, je zabezpečené šifrované připojení mezi dvěma sítěmi nebo mezi konkrétním uživatelem a sítí. Umožňuje vám udržet internetovou komunikaci v naprostém soukromí. 


  Pracujete z kaváren? VPN vás ochrání před hackery, kteří mohou být připojeni na stejný veřejný Wi-Fi hotspot.

  Připojujete se do firemní sítě?

  Vzdáleně jen

  s Dvoufaktorovou autentizací

  Pro přístup k firemní síti je klíčové řádné ověření identity uživatele. Jen heslo nestačí. Více-fázová autentizace vyžaduje od uživatele prokázání se dalším faktorem.  K obvyklému uživatelskému jménu a heslu se vyžaduje například PIN, otisk prstu, snímek sítnice oka nebo elektronický token. 

   

  Buďte pečliví, klasická bezpečnostní ověřování přestávají stačit.

  Daně, smrt a zálohování?

  Zálohovat se prostě musí

  Proč zálohovat? Proto, aby byla vaše data v bezpečí.  Mějte po ruce řešení časté ztráty dat například neopatrným mazáním, formátováním, poškozením paměťového média, napadením virem či ztrátou zařízení. 

  Jako ochrana před trvalými následky těchto skutečností a tedy ztrátou dat slouží právě zálohování, tj. pravidelné kopírování dat do zálohy, z níž je možné data kdykoli obnovit. Tento proces lze šikovně automatizovat.

  Nemáte fotografickou paměť?

  Potřebujete Správce hesel

  Pomáhá bezpečně spravovat hesla, přihlašovací údaje, přístupové kódy, ať jste kdekoli. Výhodou je možnost generování opravdu silných hesel a jedinečného hesla pro každou službu. 


  Můžete ukládat a organizovat všechna svá hesla v jedné šifrované databázi, která je uzamčena jedním klíčem.

  Potřebujete chránit citlivá data?

  šIFRujte DATa 

  na firemních zařízeních

  Šifrování dat je proces, jak lze zabránit úniku osobních dat z Vaší firmy. Šifrování je nutnost, kde informační hrozby mohou, podobně jako požár, závažně ovlivnit náš profesní i soukromý život. 

   

  Pokud si s někým elektronicky vyměňujete citlivá data a nemáte je zašifrovaná, riskujete, že vaši komunikaci někdo zachytí a data zneužije.

  Myslíte na všechna rizika?

  PATCH MANAGEMENT řeší  kritické chyby

  Útoky Ransomware sílí, výkonné zabezpečení je nutností a samotný antivirus nestačí. Správa oprav usnadňuje identifikaci kritických chyb a pomáhá správcům sítě efektivně distribuovat softwarové opravy. 

  Posiluje vaše zabezpečení ohledně bezpečnostních oprav a automaticky identifikuje zranitelnosti.

  Řešíte Pravidelné testování sítě?

  Automatizujte Vyhledávání
  a správu zranitelností

  Pravidelné prověřování zranitelností vašich systémů pomáhá najít slabá místa, která by mohla ohrozit vaše podnikání. Jednorázové, tzv. penetrační testy, kdy etický hacker otestuje bezpečnost do hloubky je nákladná záležitost a navíc pravidelná. 

   

  Nabízíme automatizovaný nástroj na pravidelný monitoring desítek tisíc možných zranitelností sítě. Kromě popisu každé zranitelnosti je výstupem i hodnocení závažnosti, odkaz na oficiální zdroje a ve většině případů i návrh opatření.

  Dáváte pozor na své Zaměstance?

  Školte se v bezpečnosti 

  práce s PC

  Více než 80% všech kybernetických incidentů je způsobeno lidskou chybou, kdy společnosti přicházejí o miliony v důsledku chyb způsobených zaměstnanci.

  Nabízíme online nástroj, který zaměstnancům pomáhá získat silné a praktické dovednosti v oblasti kybernetické hygieny. Spuštění a správa platformy nevyžadují žádné speciální zdroje nebo opatření, je  vhodná pro všechny zaměstnance a nabízíme i omezenou zkušební verzi.

  Používáte cloudové služby?

  Objednejte si Audit Cloudových služeb

  Cílem certifikačního procesu je ověření kompatibility a bezpečnosti v souladu se standardy. Proces certifikace se zabývá infrastrukturou, platformou a aplikacemi. Je výzvou pro všechny organizace, které hledají způsob, jakým lze prověřit otevřenost, bezpečnost, kompatibilitu, architekturu a dostupnost cloudových prostředí.  Poskytovatelé a provozovatelé cloudových řešení absolvující Cloud Audit tak mohou deklarovat směrem k akcionářům, managementu a partnerům bezpečnost a kvalitu daného řešení.

  Chráníte si citlivé dokumenty?

  Zabraňte únikům
  firemních dat

  Firemní data neohrožuje pouze škodlivý software nebo zákeřný hacker, ale stále více samotný uživatel-zaměstnanec od své stanice. Jelikož podniková data obsahují často know-how nemalé ceny, stává se stále populárnější zkratka DLP (Data Loss Prevention), ochrana před ztrátou dat.

  Nabízíme software, který umí zabránit úniku dat automatizovaně.

  jednatel & obchodní ředitel

  Petr Hušák

  Po patnácti letech v oblasti informačních technologií a především jejich bezpečnosti dobře znám nejen požadavky a problémy malých i velkých firem, ale zejména jejich řešení


  Chci poskytovat služby nezávislých odborníků, kteří zákazníkům pomohou vybrat to nejlepší pro jejich potřeby.


  A proto jsme s Honzou založili VirusLab, kde nejsme omezeni nabídkou jediného výrobce, a můžeme se tak soustředit na vaši maximální spokojenost. Ta je vždy naší největší motivací.


  Na tom se shodneme

  "Spokojený klient je pro nás na prvním místě"

  provozní ředitel

  Jan Pavlík

  VirusLab je kombinací Petrových znalostí a mých podnikatelských zkušeností.


  Po několika velmi úspěšných projektech, které dál fungují bez mojí každodenní přítomnosti, jsem se konečně mohl ponořit do dynamického odvětví IT bezpečnosti. 

   

  Zabezpečuji, aby se Petr s jeho týmem mohl naplno věnovat našim klientům.

  Nenecháme nic náhodě

  "Každou nabídku pečlivě konzultujeme"

  reference

  Co říkají zákazníci?

  Pan Hušák je obchodník, který co slíbí to také splní. Poptávaná řešení dodal vždy včas a v požadované kvalitě.

  Milan Soldát
  vedoucí oddělení informatiky,
  Ministerstvo životního prostřeDÍ

  Petr je skutečný obchodník prokazující se sympatickým optimismem, bojovností, a především u obchodníků často chybějícím charakterem. Co slíbil, to také vždy dodržel, a tím to u nás vyhrál.

  Blanka Řádová
  Senior Product Manager, Seznam.cz

  S Petrem jsme spolupracovali v rámci subdodavatelského vztahu při bezpečnostních projektech v rámci společností Skupiny Českých drah. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že je velmi prozákaznicky orientovaný. Když bylo něco potřeba řešit, tak to vždy proběhlo rychle a především přesně podle dohody. Oceňuji také jeho přímost, kdy se nebojí říkat vše "na rovinu" tak, jak se věci ve skutečnosti mají. Díky pozitivním zkušenostem při několikaleté spolupráci ho mohu vřele doporučit. 

  Radim Krušinský
  Manažer pro klíčové zákazníky,
  ČD - INFORMAČNÍ SYSTÉMY A.S.
  analyzujeme a reportujeme

  Zpravodajství

  Tvoříme kanál novinek z oblasti kybernetické bezpečnosti a informujeme vás o klíčových zprávách z trhu.